Tül Elyaf Süsleme

Açılış Düğün Sünnet Tül Elyaf Süsleme » Kutlugün Organizasyon
Açılış Düğün Sünnet ve özel gününüzde Tül Elyaf Süsleme Hizmetleri, konsept süslemeler ve şık tasarımları ile tüm organizasyonlarınızda sizlere kaliteli ve ekonomik bir hizmet sunuyoruz.

Açılış Düğün Sünnet ve özel gününüzde Tül Elyaf Süsleme Hizmetleri, konsept süslemeler ve şık tasarımları ile tüm organizasyonlarınızda sizlere kaliteli ve ekonomik bir hizmet sunuyoruz.

Tül Elyaf Süsleme Hizmetleri
KUTLUGÜN Organizasyon, konsept süslemeler ve şık tasarımları ile tüm organizasyonlarınızda sizlere kaliteli ve ekonomik bir hizmet sunuyor. Hayallerinize uygun seçilmiş bir alan ve sınırlarını yine sizin hayallerinizin belirlediği tasarımlar ile organizasyonlarınız bir rüyaya dönüşsün.


Geniş süsleme hizmeti yelpazemizden bazılarını şöyle sıralayabiliriz;

   • Düğün süslemeleri: Düğün davetleri için masa ve sandalye süslemeleri, nikah masası süsleme, gelin yolu süsleme, gelin masası süsleme… Düğün alanı süslemeleri: Masa üstü canlı ve yapay çiçek süslemeleri. Şamdan, supla, peçetelik, boncuk-pul-payet gibi materyallerle masa süslemeleri. Sandalye süslemeleri: Sandalye giydirmesi, sandalyenin saten ötrü ile giydirilip renkli kuşakla bağlanması.
   • Açılış süslemeleleri: Açılış organizasyonları için süsleme hizmetleri. Mağaza, işyeri, market, dükkan, sergi, gala, alışveriş merkezi vb. mekan ve etkinlikler için açılış süslemeleri. Balon süsleme, balondan zincir ve kapı kemeri. Balondan çeşitli figürler, isim yazma, balondan nazar boncuğu, papatya balonlar, kalp balonlar, fiyonk ve çeşitli balon süslemeleri. Açılışlar için balon, bayrak, flama, tül ve kumaş süslemeleri. Kokteyl masası ve kokteyl alanı süsleme.
   • Sünnet düğünü süslemeleri: Sünnet düğünü için sünnet süslemeleri ve alan süsleme. Sünnet düğünü mekanı, sünnet konseptine ve renklerine uygun bir şekilde talepleriniz ve önerilerimiz doğrultusunda güzelce süslenir. Masa ve sandalye süsleme, sünnet tahtı ve sünnet yatağı süsleme, alanın balonlarla süslenmesi. Balondan nazar boncuğu, sünnet çocuğunun isminin balonlarla yazılması, uçan balonlar ve balon ağacı.
   • Balon süsleme: Etkinlikler için istenilen renklerde zincir balon süslemeleri. Balondan kapı kemeri. Uçan balon süslemesi. Zeplin balon ve baskılı reklam balonları. Balondan çeşitli şekillerin yapılarak konsept süslemelerin yapılması. Balondan isim yazma, fiyonk balon, balon nazar boncuğu, kalp balonlar. Balon süslemesi nasıl yapılısr? İdeal ölçülerde şişirilmiş süsleme balonları ikili olarak birbirine bağlanıp dörtlenir. Bu dörtlü balon topları örgü şeklinde ipe dizilerek örgü balon yapılır. Örgü uzunluğu bağlanacağı mesafeye kadar örülür ve uygulanacak yere bağlanır.
   • Doğum günü süslemeleri: Parti ve alan süslemeleri, doğum günü süsleleri, doğum günü balon süslemeleri. Doğum günü organizasyonunun yapılacağı mekanın doğum günü konseptine uygun bir şekilde çeşitli doğum günü süsleri ile süslenmesi. (happy birthday, iyi ki doğdun yazıları, folyo ve uçan balonlar, renkli süsler vb.) Kız çoğuğu veya bayan doğum günü partileri için minik ve yetişkin hanımefendilerin hoşuna gidecek renklerde ve çeşitlilikte süslemeler yapılır. Erkek çocuğu veya yetişkin beyler için erkeklere yönelik süsleme çalışması yapılır.
   • Yılbaşı süslemeleri: Yılbaşı süslemeleri nasıl yapılır? Yılbaşı süslemeleri led ışıklar, çam ağacı, kar taneleri, ışıklı yılbaşı süsleri vb. materyallerle iç ve dış mekanlarda yapılan yeniyıl süslemesi çalışmalarıdır. Bu süslemeler önereceğimiz ve istediğiniz alanlara dekorasyona zarar vermeden uygulanır. Işıklı yılbaşı süslemeleri, led ışıklarla istediğiniz renklerde yapılan ışık süslemesi uygulamalarıdır. Yılbaşı süsleri ile iç ve dış mekanlar için yeniyıl süslemeleri profesyonelce yapılır.
   • Fuar alanı süsleme: Fuar alanları için balon, bayrak, flama, tül, kumaş, uçan balon, ve baskılı süslemeler. Baskılı reklam balonları ve jombo balonlar. Dev zeplin uygulamaları.
   • Fuar standı süsleme: Fuar standlarının şık ve ilgi çekici hale getirilmesi için, şık ve dikkat çeken görsellerle süslenmesi gerekmektedir. Fuar standlarınızı balon, kumaş. tül, bayrak, flama ve baskılı materyallerle şık bir şekilde süslüyoruz.

  Tül Elyaf Süsleme Konya

    • Sevgililer günü süslemeleri: Sevgililer günü konseptine göre birbirinden şık süslemeler. Vitrin, mağaza, AVM, restorant veya seçeceğiniz özel bir mekanın sevgililer günü temalı materyallerle süslenmesi. Kalpli uçan balonlar, balondan kalpler, (1 metre çapında) strafor süsler ve ürünler, çiçek süslemeleri. Kalpli uçan balon buketleri.
    • Piknik süslemeleri: Piknik süslemeleri nasıl yapılır? Piknik etkinlik alanlarınız istekleriniz doğrultusunda eğlenceli ve hoş bir şekilde çeşitli materyallerle süslenir.
    • Masa sandalye süslemesi: Masa ve sandalyelerin örtülerle giydirilmesi. Masa üstü süslemeleri için çeşitli uygulamalar. Canlı çiçek, fanus ve mum uygulaması. Çeşitli mumlar ve masa üstü ayna süslemeleri. Beş kollu, üç kollu ve tek kollu çiçekli-çiçeksiz şamdan süslemeleri. Sandalye giydirmeleri ve renkli fiyonk bağlama süslemeleri.
    • Gelin yolu süslemesi: Gelin yolu süslemesi, gelin ve damadın giriş yapacağı alanın süslenmesidir. Gelin yolu süslemesi için çeşitli seçenekler mevcuttur. Çiçekli ferforje gelin yolu süslemeleri, şamdanlı gelin yolu süsleri ve sarmaşıklı ışıklı tak şeklinde gelin yolu süslemeleri. Gelin yolu süslemelerinde kırmızı veya beyaz halı, volkan ve konfeti gösterisi standart olarak bulunmaktadır.
    • Nikah masası, gelin masası süslemesi: Nikah masası süslemesi nasıl yapılır? Gelin damat masası şık örtülerle süslenir. Gelin masası için güzel bir çiçek yaptırılır. Gelin ve damat için yüksek deri sandalyeler temin edilir.
    • Kokteyl süslemeleri: Kokteyl alanları ve kokteyl masalarının şık bir şekilde süslenmesi.
    • Işık süsleme: Çeşitli renklerde ve ebatlarda led ışıklarla alanların görsel bir şölene dönüştürülmesi. Led ışık satışı ve kiralaması.
    • Çiçek süslemeleri: Canlı ve yapay çiçek süslemeleri. Çiçekli gelin yolu süslemeleri, gelin masası çiçekleri, düğün çiçekleri. Masa üstü süslemeleri için yapay ve canlı çiçek uygulamaları, masa üstü çiçekli şamdanlar.
    • Mezuniyet süslemeleri: Mezuniyet töreni kutlama alanları için süsleme hizmetleri.
    • Doğum odası süslemeleri: Doğum odası için kapı ve oda süslemeleri. Kapı tülü, kapı çelengi, hoş geldin bebeğim yazısı, balon, uçan balonlar ve çeşitli süslerle yatak ve oda süslemesi.
    • Flama, bayrak süslemeleri: Baskılı, baskısız istediğiniz renklerde, çeşitlerde, flamalar ve bayraklar. Kırlangıç bayraklar ve üçgen bayrak süslemeleri.
    • Diğer süslemeler: Tül, çiçek, kumaş, kurdele, bayrak, flama süslemeleri. Parti süslemeleri, kermes süslemeleri ve şenlik süslemeleri.

  Süsleme çalışmaları nasıl yapılır? Nelere dikkat etmeli ve neler yapmalı? Süsleme çalışmaları için pratik ve faydalı bilgiler: Öncelikle süslemede kullanılacak materyaller, çevreye ve sağlığa zararlı olmamalıdır. Süslemelerin yapılacağı materyallerin renkleri; istekleriniz, çalışmanın yapılacağı alan ve amaçlanan konsepte uygun olmalıdır. Süsleme uygulaması yapılırken, güvenlik ve uygulamaların sağlamlığı her şeyden önce göz önünde bulundurulmalıdır. Tül süslemeleri, tül süsleme örnekleri, tül süsleme malzemeleri, tül süsleme fiyatları, tül süsleme masa, tül süsleme hediyelik, tül süsleme hediye, tülden abajur süsleme, tülden araba süsleme, tül ile araba süsleme, ağ tül süsleme, tül balon süsleme, tül bluz süsleme, tülden bohça süsleme, tülden beşik süsleme, tülden bardak süsleme, tülden balkon süsleme, tülden balon süsleme, tül ile bohça süsleme, tül ile balon süsleme, tül ile bahçe süsleme, tül çiçek süsleme, tül çorap süsleme, tülden çiçek süsleme, tül ile çiçek süsleme, tül ile çikolata süsleme, çardak tül süsleme, tül ile duvar süsleme, düğün tül süsleme, dantel tül süsleme, dantelli tül süsleme, tül elbise süsleme, tül ile elbise süsleme, tülden fiyonk süsleme, tül kumaş süsleme fiyatları, araba süsleme tül fiyatları, toptan süsleme tül fiyatları, file tül süsleme, Grek tül süsleme, gri tül süsleme, tül ile hediye süsleme, tül ile süsleme nasıl yapılır, tül ile süslemeler, kapıyı tül ile süsleme, Grek tül ile süsleme, süsleme için tül, kokulu taşı tül ile süsleme, süsleme için tül nereden alınır, süsleme için tül fiyatı, tül kumaş süsleme, tülden kapı süsleme, tülden kapı süsleme nasıl yapılır, tülden kavanoz süsleme, tülden kutu süsleme, tülden kapı süslemeleri, tülden kapı süslemesi, tül merdiven süsleme, tülden masa süsleme, tülden masa süsleme nasıl yapılır, tül ile masa süsleme, tül ile merdiven süsleme, tülden sandalye süsleme nasıl yapılır, n11 tül süsleme, tülden oda süsleme, tül ile oda süsleme, tül ile orkide süsleme, tül ile hastane odası süsleme, organze tül süsleme, tül perde süsleme, tül ponpon süsleme, tül perde süslemeleri, tül perde süslemesi, tül ile paket süsleme, evde tül perde süsleme, pembe tul süsleme, petek tül süsleme, tül sandalye süsleme, tülden saksı süsleme, tülden sepet süsleme, tülden sandalye süsleme, tülden sabun süsleme, tülden sepet süslemeleri, tül ile sepet süsleme, tül ile sandalye süsleme, tülden şapka süsleme, tül ile şişe süsleme, tül ile şekerlik süsleme, tül tavan süsleme, tülden tepsi süsleme, tülden taç süsleme, tülden terlik süsleme, tülden tişört süsleme, petek tül süsleme tülü, tül ile tepsi süsleme, tül ile toka süsleme, toptan tül süsleme, tepsi tül süsleme, tülden valiz süsleme, tül ile vazo süsleme, tülle valiz süsleme, tülden yatak süsleme, tülden yapılan süslemeler,

  Belirtilen hizmetlerin dışındaki isteklerinizi bize iletebilir ve size özel uygulamalar ve süsleme fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

SORULARINIZ MI VAR? LÜTFEN

Bizimle İletişim Kurmaktan Çekinmeyin!

Whatsapp
WHATSAPP
Phone
ARA