Konya Palyaço Kiralama

Konya Palyaço Kiralama | Palyaço Kiralama Fiyatları » Kutlugün Organizasyon
Doğum günü organizasyonu, düğün sünnet konser şölen ve açılışlarınız için palyaço kiralama detayları ve konya palyaço kiralama fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Palyaço Kiralama İle Konya’nın En Büyük Kadrosu

Palyaço Kiralama Fiyatları Konya, Animasyon Grupları Ve Palyaçolarımızın Gösterileriyle Sizde Özel Anlarınızı Eğlenceye Çevirin. Palyaço Servisi İle Sünnet Organizasyonu, Doğum Günü Etkinliği, Dükkan Açılış Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Düğün Davet Organizasyonu, Nişan Organizasyonu Sizlerle Olmaya Devam Ediyoruz. Özel Gün Ve Gecelerinize Renk Ve Heyecan Katmak İçin Animasyon Gruplarımız Ve Palyaçolarla Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.

Palyaço Kiralama 1 Saat 500 TL’den Başlayan Şok Fiyatlar

Palyaçolar Kiralama Hizmeti Olarak; Yüz Boyama, Sosis Balon Dağıtımı, Oyunlar Ve Yarışmalar Yapıyoruz. Çağırın gelelim uzman palyaço larımız ile sizlere en iyi organizasyonları yapalım.


Konya’un neresi olursa olsun farketmez biz her istediğiniz yere geliyoruz.

Palyaço Ekonomik Paket

 • Yüz Boyama Hizmeti
 • Sosis Balon Dağıtımı
 • Oyunlar Yarışmalar
 • 2 Saat Hizmet Verilecek

Animasyon Grubu Kampanyası

 1. 1 Kişi Palyaço Hizmeti
 2. 1 Kişi İlizyonist Kiralama
 3. 1 Kişi Tahta Bacak Kiralama

Palyaço Kiralamak İstiyorum Diyorsanız Arayın.

Sünnet düğünü mü yapacaksınız? Açılış organizasyonu mu olacak? Yoksa doğum günü mü olacak? Biz gelip etkinliklere palyaço ekipleri ile renk katıyoruz. Palyaço Kiralamak İstiyorsunuz ve nereden bulacağım diyorsunuz? İşte Biz Buradayız. Size Bir Telefon Kadar Yakınız.

Palyaço Animatör Ekiplerimiz İle İlgili sıkça Sorulan Sorular

 • Hangi Organizasyonlara Palyaço Gönderiyorsunuz?

20 yıla yakındır animasyon, palyaço ve organizasyon sektöründe hizmet veren Hayat Organizasyon şirketimiz, sünnet düğünleri, düğün organizasyonları, nişan merasimleri, açılış programları, okul şenlikleri, doğum günü partileri ve çocuklarla alakalı tüm eğlencelerde palyaço hizmeti ve animatör hizmeti sunmaktadır. Siz de çocuklarınıza özel anlar yaşatmak ve onların eğlenmesini istiyorsanız şirketimizi gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. 

 • Palyaço Kiralama Fiyatlarınız Ve Ücretleriniz Ne Kadar?

Organizasyon sektörünün lider firmalarından hayat organizasyon olarak palyaço ve animasyon grubu alanında da en iyi ekiplerle çalışıyoruz. Yapacağınız etkinlik ve organizasyonların olmazsa olmazlarından olan palyaçolar Bulundukları ortama neşe ve heyecan katılmaktadır. Çocukların hoşça vakit geçirdikleri çeşitli oyunlarla keyif aldıkları, etkinliğe gelen arkadaşlarıyla ve davetli çocuklarla birbirinden güzel oyunlar oynadıkları etkileyici bir organizasyona dönüşmektedir. Palyaço ve animasyon ekiplerimiz işinin erbabı deneyimli ve yıllardır bu işi yapan arkadaşlarımızdır. İster bay, bayan animatör ekiplerimizle sizler de gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz. 1 saatlik palyaço ücreti 400 TL’den başlamaktadır.

 1. Palyaço Ekibi Organizasyonlarda Kaç Saat Kalıyor? Palyaçolar Hangi Bölgelere  Ve İlçelere Hizmet veriyor?

Animatörlerimizin programları minimum 2 saatten başlamaktadır. Bu süre doğum günleri için yeterli olurken sünnet düğünleri ve düğün organizasyonlarında minimum 3 saat olması gerekmektedir. Yüz boyama, sosis balon dağıtımı, oyunlar, yarışmalar ve çeşitli etkinliklerle dolu dolu geçen bu zaman dilimlerinde çocuklarınız eğlenirken öğreniyorlar. Hayat organizasyon şirketimiz Konya genelinde Avrupa Yakası ve Anadolu yakasında tüm ilçelerimize hizmet veriyor. Tuzla’dan Silivri’ye kadar ilçelerimizde bulunan palyaço animatörlerimizde bulunduğunuz bölgede hizmet sunuyoruz. 

Palyaço Ve Animatörleriniz Yüz Boyama, Sosis Balon Dağıtımı, Oyunlar Ve Yarışmalar Yapıyor mu?
Palyaçolar Bay Bayan Olarak Hizmet Veriyor musunuz? Palyaçoların dışında ne gibi kostüm karakterler var?
gibi sorularınıza cevap vermek için telefonlarınızı bekliyoruz.

Palyaçolar Hakkında Detaylı Bilgi Öğrenmek İçin Arayın.

En uygun ve En ekonomik fiyatlarımız için bizden bilgi alın. Özel Günlerinizde Çocuklarınıza İnanılmaz Anlar Yaşatın. Artık Organizasyonlar Çocuklar İçin Sıkıcı Olmaktan Çıkıyor. Palyaçolarımız İle Daha Eğlenceli, Daha Hareketli Ve Daha Neşeli geçiyor. İster Bay, İster Bayan Palyaçolar İle Çocuklarınıza En Kaliteli Zamanları Yaşatıyoruz.

Kiralık Palyaço Fiyatlarımız Çok Uygun.

Bir faaliyete katılan yetişkinlerin eğlendirilmesi genel itibari ile pek bir sorun teşkil etmez. Ancak sorun yetişkinlerin yanında gelen çocuklar olduğunda veya icra edilen faaliyetin odak noktası insan olduğunda bu biraz daha fazla uzmanlık gerektiren bir meseleye dönüşür. Biz Animasyon Grubu Şirketleri Sizlere En iyi Hizmeti Sunmak İçin Buradayız.

Palyaçolar Sosis Balon Dağıtımı Yapıyorlar

Görünüşte çok sıradan bir işmiş gibi görünen palyaço temini mutlaka uzman bir şirket tarafından ve güvenilir bir kaynaktan yapılmalıdır. Firmamız bu konuda sizlere hem tecrübesine hem de şahsiyetine güvenilir elemanlar ile Palyaço hizmeti sunmaktadır. Ancak herkes palyaço olamaz, her palyaço elbisesi giyene palyaço denilemez ve bu işi yapması için güvenilemez.

Palyaço Servisi İle En Kaliteli Ve En Uygun Fiyatlar

Palyaço olarak hizmet verecek şahsın mutlaka sağlam bir karaktere sahip olması, çocukların dilinden anlaması ve güvenilir olması gerekir. Çocukların emanet edileceği bu şahsın rastgele bir şekilde kaynağı belli olmayan bir mecradan temin edilmesi çok vahim neticeler doğurabilir.

Tahta Bacak Kiralama İle Doğum Günü Etkinliği

Palyaço kiralamak Artık çok kolay bir telefon etmeniz yeterli. Palyaço servisini kendimiz tarafından eğitim verilen uzmanlaşmış kişiler tarafından hizmet veriyoruz. Birbirinden farklı ve renkli palyaço kostümleri ve kıyafetlerimizi de çok beğeneceksiniz. İddia ediyoruz çocuklar çok eğlenecek ve organizasyonlar çok renkli geçecek.

Palyaço Kiralama İle Yüz Boyama Yapıyoruz

Düğün cemiyetleri, sünnet organizasyonları veya partiler hayatın vazgeçilmez faaliyetleridir. Bu faaliyetler elbette ki insanların katılımıyla gerçekleşir. Tüm bu faaliyetlerin ortak noktası insan olduğu gibi temel işlevi de insanların eğlendirilmesidir.  Çocukların eğlendirilmesi ekstra uzmanlık gerektiren bir konudur.

Palyaço Ekiplerimiz İle Sünnet Organizasyonları

Palyaço işi özel eğitim almış ve yaptığı işten zevk alan uzmanların yapabileceği bir iştir. İşte tam bu noktada akla gelen ilk çözüm palyaçodur. Palyaçolar bu nedenle de düğünlerin, sünnet organizasyonlarının ve benzeri faaliyetlerin en vazgeçilmez parçasıdır. Özellikle Sünnet Düğün Organizasyonunda Çocuklara Unutulmaz programlar sunmaktayız.

Palyaço Servisi Konya’un Nerelerinde Hizmet Veriyor?

Firmamızın uzmanlık alanı olan palyaço kiralama hizmetini, siz nerede ve ne zaman isterseniz, Konya’un dört bir yanında Tüm İlçelerde hizmet sunmaktayız. Palyaçolarımız rengarenk giysileri, değişik makyajları ve farklı oyunlarıyla çocuklarınızı eğlendirmek için hizmetinizdedir. Tam güvenilir ve mesleğinde profesyonel ekibimiz ile sizlere ve çocuklarınıza hak ettiğiniz en mükemmel palyaço hizmetini vermek firmamızın uzmanlık alanını oluşturmaktadır. Palyaço Ekiplerimiz Konya’un tüm İlçelerinde Hizmet Veriyor.

Organizasyonlarda Bir Palyaço Neler Yapar?

Hayat organizasyon şirketimiz yıllardır işinin ehli profesyonel palyaço animatörler katıldıkları bütün organizasyonlarda eğlenceli zamanlar yaşattılar. Animatör lerimiz organizasyonlarda renkli ve ilginç kıyafetleriyle birbirinden güzel oyunlar, yarışmalar, yüz boyamaları, sosis balon dağıtımları ve birbirinden farklı numara ve gösterileriler yapıyorlar. Konya’un birçok ilçesinde bulunan palyaçolar istediğiniz noktaya bir telefonla ulaştırılıyoruz. En uygun fiyatlarla, en kaliteli hizmeti şirketimizi arayarak alabilirsiniz. Palyaço Servisi dışında ilizyonist gösterisi, tahta bacak kiralama, kiralık jonglör, bubble show ve kostüm karakter hizmeti de alabilirsiniz. 

 

Palyaço Ekibi Ve Animasyon Grupları İle Hangi Organizasyonlardayız?

 • Sünnet Düğün Organizasyonları
 • Düğün Organizasyon Cemiyetleri
 • Nişan Organizasyon Programları
 • Dükkan Açılış Organizasyonu
 • Fuar Organizasyon Etkinlikleri
 • Doğum Günü Partileri
 • Okul Etkinlik Ve Şenlikleri
 • 23 Nisan Bayramı Şenlikleri

 

Konya Palyaço Ekibi Ve Animasyon Grubu Servisi İçin Bizi Arayın Bilgi Alın.

SORULARINIZ MI VAR? LÜTFEN

Bizimle İletişim Kurmaktan Çekinmeyin!

Whatsapp
WHATSAPP
Phone
ARA