Balondan Yazı Yazma

Balondan Yazı Yazma | Balondan İsim Ad Soyad Yazma » Kutlugün Organizasyon
Balon yazı yazma fiyatları , Konya Balon yazı yazma imalatı , Reklam Balonları, Balon, Balon yazı yazma satış , baskılı balon, balon süsleme, uçan balon ve kalp balon tasarım,

Balon yazı yazma fiyatları , Konya Balon yazı yazma imalatı , Reklam Balonları, Balon, Balon yazı yazma satış , baskılı balon, balon süsleme, uçan balon ve kalp balon tasarım, üretimi. Baskılı Balon Fiyatları ve Balon Fiyat , Diğer Hizmetlerimiz fiyatları , Baloncu Ali , Balon Süslemesi , Uçan Balon , Balon Organizasyon Firması , konya karaman aksaray karatay selçuklu meram baloncular , helyum gazı satışı , baskılı balon , baskısız balon , Balon yazı yazma toptan , Balon imalatı , baskılı balon , Diğer Hizmetlerimiz fiyatı


Konya Havai Fişek Gösterisi Konya Yer Volkanı Konya Işıklı Uçan Balon

Konya ve çevresinde profesyonel havai fişek gösterisi ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Kutlugün hizmetler kapsamında havai fişek gösterileri, yer volkanları, ışık şelaleleri, lazer gösterisi ile sadece Konya değil Türkiye’nin dört bir yanına sorunsuz hizmet ulaştırıyoruz.

Açılış organizasyon, düğün organizasyonu, doğum günü organizasyonu, sünnet organizasyonu, parti organizasyonu, temel atma törenleri gibi etkinliklerde havai fişek gösterisi gerçekleştiriyoruz. Sadece kalabalık organizasyonlar değil evlilik teklifi organizasyonu ve evlilik yıl dönümü organizasyonu gibi kişiye özel havai fişek gösterileri de gerçekleştirmekteyiz. Hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla hareket ederek havai fişek gösterileri ile organizasyonları zenginleştiriyoruz.

Açılış organizasyonlarında sadece Konya’da değil Konya tüm ilçeleri; Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük ve Yunak ilçelerinde havai fişek, yer volkanları, ışık şelaleleri, lazer gösterileri, sis bombası, gazlı konfeti gibi birbirinden farklı gösteriler sunmaktayız.

Konya Havai Fişek Gösterisi Nasıl Gerçekleşir

Yapılması planlanan organizasyonunun içeriğine ve mekanın uygunluk durumuna göre AR-GE ekibimiz tarafından planlaması yapılmaktadır. Diğer hizmetlerin aksine havai fişek, yer volkanı, ışık şelalesi, lazer gösterisi gibi uzmanlık gerektiren hizmetlerin gerekli yasal izinleri ve yasak kullanım alanları vardır. Bu nedenle organizasyonun gerçekleşeceği mekanda en uygun yer belirlenerek Kutlugün ekipman kurulumu yapılır. Konya ve çevresinde hatta Türkiye genelinde gerçekleştirdiğimiz Kutlugün hizmetlerimiz, Ateşleyici Yeterlilik Belgesi’ne sahip lisanslı uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Ekipmanların hazırlanmasından araçlara yüklenmesi, uygun alanın belirlenerek kurulumun yapılması, kontrollerinin yapılarak vakti geldiğinde sorunsuz bir şekilde ateşlenmesini sağlamaktadırlar.

Konya Kutlugün Hizmetler ve İçerikleri

  • Havai Fişek Gösterisi: Organizasyonları daha gösterişli hale getiren havai fişek gösterileri uzman ekibimiz tarafında gerçekleştirilmektedir. Gösteriyi en iyi şekilde izleyebileceğiniz uygun alanlara kurulan havai fişekler Türkiye’de ilk ve tek ateşleme sistemi ile müzikle senkronize bir şekilde atılmaktadır. Havai fişek gösterileri minimum 3 dakika sürmektedir. İsteğinize bağlı olarak bu süreler arttırılmaktadır. Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük ve Yunak ilçelerinin çevresinde özel günlerinizi renklendirmek için biz hizmetinizdeyiz.
  • Yer Volkanları: Açık ya da kapalı alan fark etmeksizin her ortamda kullanılabilmektedir. Indoor renkte ve soğuk ateş olan yer volkanların herhangi bir tehlike arz etmez. 3, 4, 6 ve 8 inç olan yer volkanların yanma süreleri değişmektedir. Organizasyon kapalı bir mekanda yapılacaksa mekanın genişliği ve yüksekliği hesaplanarak uygun olan inçte yer volkanı kullanılmaktadır. Deneyimli ekibimiz tarafından uzaktan kumanda ile kontrol edilen yer volkanları kişilerin adımlarıyla ya da müziğin temposuna uygun olarak kumanda ile ateşlenmektedir.
  • Işıklı Uçan Balon:Havai fişek atımının yasak olduğu yerlerde yada yangın riski olan bölgelerde ışıklı uçan balonlar güzel bir alternatif olur. Beyaz uçan balonların içine yerleştirdiğimiz özel ışıklar ile renk renk ışıklı balonları Konya'da hizmetinizize sunuyoruz
  • Işık Şelaleleri: Yukarıdan aşağı doğru yanarak inen ışık şelaleleri açık ya da kapalı mekanlarda kullanılabilmektedir. Indoor renkte, soğuk ateş olan ışık şelaleleri yakıcı değildir bu nedenle çevreye zarar vermez. Özellikle kapı taklarına ya da masa arkasına kurulan ışık şelaleleri ile göze hitap eden ışık yağmuru hissi sağlanır.
  • Lazer Gösterisi: İstenilen vektör, yazıların grafik tasarımı tamamlanarak bilgisayara aktarılır. Lazer ile istenilen zemine yansıtılmaktadır. Konya'da dağlara taşlara yazı yazmak için bu hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Açık veya kapalı mekan fark etmemektedir. Kapalı alanlarda zemine, duvara yansıtılır. Açık alanlarda ise duvar, bina, dağ kısaca görünebilecek her türlü zemine yansıtılabilmektedir. Kişisel organizasyonlarda ve kurumsal organizasyonlarda sıkça kullanılmaktadır. Düğünlerde çiftin isimlerinin duvara yansıtılması, evlilik teklifinde kişiye özel cümlelerin yazılması, kurumsal organizasyonlarda kurumun amblemi ya da isminin zemine yansıtılması şeklinde gerçekleşmektedir.

Konya ve Çevresinde Kutlugün Hizmetler Her Türlü Mekanda Kullanılabilir Mi?

Temel atma törenleri, açık hava düğün organizasyonları, açık havada ya da teknede yapılan evlilik teklifi organizasyonları gibi mekan kısıtlaması olmayan etkinliklerde özellikle havai fişekler ve anlık efektler özgürce kullanılabilmektedir. Kapalı mekanlarda gerçekleşen organizasyonlarda ise yer volkanları, ışık şelaleleri, lazer gösterileri daha ön planda tutulmaktadır. Hatta isteğe bağlı olarak küçük mekanları havasız bırakmayacak, dumansız indoor yer volkanları ve ışık şelaleleri kullanılabilmektedir.

Organizasyonun türüne göre değişen durumlarda her türlü ekipman sağlanmaktadır. Örneğin denizde gerçekleşen teknede evlilik teklifi ya da teknede doğum günü organizasyonlarında havai fişek ve anlık efektler gerekli durumlarda farklı bir tekneden atılmaktadır. Böylece uygun bir mesafeden havai fişeğin hem gökyüzünü hem de denizi aydınlattığı eşsiz manzarayı daha net izleme imkanını sağlamaktayız. Deneyimli ekip, kaliteli ekipmanlar ile Konya başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına profesyonel hizmet ulaştırıyoruz ve ulaştırmaya devam edeceğiz.

.....
SORULARINIZ MI VAR? LÜTFEN

Bizimle İletişim Kurmaktan Çekinmeyin!

Whatsapp
WHATSAPP
Phone
ARA