Kurumsal Organizasyonlar
Kurumsal organizasyonlar, kurumsal firma ve markaların, hedef kitlelerine ulaşmak için ve bilinirliğini artırmak için yaptığı etkinliklerdir. Yeni bir ürünün tanıtımı, fuar stand organizasyonları, yeni marka lansmanları, kokteylli organizasyonlar ve sosyal medya reklam aktivitelerinin her biri kurumsal organizasyonlara örnek verilebilir.

Konfeti Gösterisi
Konfeti Gösterisi
Konfeti Gösterisi
Konfeti Gösterisi
Konfeti Gösterisi
Konfeti Gösterisi

Konya Organizasyon firması olarak, uzun yıllardır, kurumsal firmaların çeşitli etkinliklerini gerçekleştiriyoruz. Yıl dönümü organizasyonu, mağaza açılış organizasyonu, özel gün ve hafta kutlama etkinlikleri gibi özel günlerde, markaların hedef kitlesiyle buluşmalarını sağlıyoruz. Bunun yanında kamu kurum ve kuruluşlarının da çeşitli etkinliklerini gerçekleştiriyoruz. Konyabaşta olmak üzere, Karatay Meram Selçuklu çevresi, iç Anadolu Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de kurumsal organizasyon ve etkinlikler düzenliyoruz. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile kaliteli bir hizmet anlayışı benimsiyoruz.

İmaj Furniture Fuar Organizasyonları Konya Organizasyon Firmaları Firması ;konya organizasyon malzemeleri,konya söz masası organizasyon,konya organizasyon şirketleri iş ilanları,konya organizasyon instagram,kutlugun organizasyon,söz masası konya,konya söz nişan organizasyonu,söz masası kiralama konya,Konya Merkez Balon Süslemesi , Konya Konya Merkez Uçan Balon , Konya Konya Merkez Balon Organizasyon Firması , konya baloncular , Konya Konya Merkez helyum gazı satışı , baskılı balon , baskısız balon , Balon imalatı , baskılı balon , baloncular – balon satanlar – balon , baloncu , Konya Konya Merkez baloncular , balon şirketleri , balon süsleme , balon süslemesi , balon dekoru , zeplin , Konfeti Satışı fiyatları , balon süslemesi , meşale , konfeti satışı , fly tüp , jumbo balon , uçan balon , baloncularKurumsal Organizasyonlar ve Organizasyon Hizmetlerimiz
Fuar organizasyonları, reklam ve tanıtım etkinlikleri, stand aktiviteleri, açılış organizasyonları ve lansmanlar için, profesyonel organizasyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ekipman Kiralama
Masa, bistro masa, sandalye, koltuk, sehpa, loca, çadır, gölgelik, ısıtıcı, kırmızı halı, yürüyüş yolu ve kürsü gibi ekipmanları protokol katılımlı organizasyonlarınız için temin ediyoruz. Profesyonel ses sistemi, sahne, ışık, görüntü hizmetleri, barkovizyon, projeksiyon ve led ekran gibi teknik ekipmanları temine diyoruz, son teknoloji ekipman kiralama hizmeti veriyoruz. Ayrıca profesyonel teknik ekibimizle kurulumunu ve yönetimini sağlıyoruz.

Doğrucan Mobilya İndirim ve Kampanya Etkinlikleri Konya OrganizasyonDoğrucan Mobilya Trio Grubu Müzik Etkinlikleri KonyaOrganizasyonStand ve Tanıtım Etkinlikleri Müzik Etkinlikleri Konya OrganizasyonKokteylli Açılış Organizasyonu Konya Karatay Selçuklu Meram Organizasyon
Prodüksiyon Hizmetleri
Profesyonel kameraman ve fotoğrafçı temini hizmeti veriyoruz. Ayrıca Jimmy jib, drone gibi son teknoloji ekipmanlarımızla da organizasyonlarınızın profesyonel bir şekilde görüntülenmesini sağlıyoruz.

Kurumsal Organizasyonlar İçecek İkramları Kutlugun OrganizasyonProtokol Katılımlı Açılış Organizasyonu Konya OrganizasyonKurumsal Açılış Organizasyonları KonyaOrganizasyonKurumsal Açılış Organizasyonu Hostes Temini Konya Organizasyon
Kokteyl Organizasyonu ve Coffee Break Etkinlikleri
Ürün tanıtım lansmanları, marka etkinlikleri, açılış organizasyonu gibi kurumsal etkinliklerinizde, davetlilerinize şık ve lezzetli sunumlar yapıyoruz. Bistro asmalar, masa süslemeler, şık ve lezzetli yiyecekler, prezentabl ve deneyimli servis elemanlarımızla, markanızın kültürünü yansıtan şık ve zarif bir kokteyl daveti gerçekleştiriyoruz.

Reysaş Protokollü Açılış Organizasyonu Konya OrganizasyonKurumsal Açılış Organizasyonu Koltuk Kiralama Konya OrganizasyonKurumsal Organizasyonlar Kurdele Kesimi Konya OrganizasyonProtokol Katılımlı Açılış Organizasyonu Kurumsal Organizasyon HizmetleriKonya Organizasyon
Ajans Hizmetleri
Markanızı, firmanızı ve kurumunuzu en iyi şekilde temsil etmeleri için, karşılama host ve hostesi, manken ve profesyonel sunucu temini hizmeti veriyoruz.
Konfeti Gösterisi

Yorumlar kapatıldı.OFİS

WHATSAPP

CEP