Hakkımızda

          Sizlerin ihtiyaç ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak,özel günlerinizde ve tüm organizasyonlarınızda misafirlerinize karşı kaliteden ödün vermeyerek ağırlayacak ortamlar sunmak,alanında güvenilir olmak ve işini titizlikle yapmak temel prensibimizdir…

        Kurulduğundan bu yana farklı temalar  geliştiren,sürekli değişim ve gelişimi hedefleyen firmamız detaycı,işinde uzman elemanlarla Türkiye ve özellikle de Konya çapında hizmet verebilme gücü ve becerisine sahiptir.

“Siz hayal edin biz organize edelim..”

 

Vizyonumuz

          Organizasyon ve Davet sektöründe etkin çözümler sağlamak , yeniliklere ve gelişmelere açık olmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak temel ilkelerimizdir .

         Kaliteye verdiğimiz önem ve konusunda Uzman Kadromuzla her geçen gün sektördeki yerimizi sağlamlaştırarak Lider firmalar arasında yerimizi almaktayız.

        Hedefimiz başarımızın ülkemiz ile sınırlı kalmaması yurt dışındaki  diğer firmalara da hizmetimizi sunmaktır .

      Tüm çalışanlarımız ile toplumumuza ve müşterilerimize kattığımız değeri her geçen gün arttırarak Organizasyon ve Davet konusunda size en iyi hizmeti sunmak için her zaman görevimizin başındayızCopyright © 2010 Konya Organizasyon Açılış Şenlik Evlilik Teklifi Organizasyonu KUTLUGUN