kutlugün Catering organizasyon
Yeni yaptığınız her şey gösterilmek ister. Yeni mağaza mı açtın… Ya da yeni bir şube… Yeni inşaatın temelimi atılacak… Seçkin protokol misafirlere özel lezzetler mi sunulacak… Merak etmeyin! Sizi yansıtan Açılış Kokteyl organizasyonlarını kutlugün Catering organizasyon olarak ayağınıza getiriyoruz. Üstelik seçilebilir menü içeriği ile. Daha ne denebilir ki…
Siz sadece kurdeleyi kesin, biz gerisini hallederiz.

Konya Catering Organizasyonu
Konya Catering Organizasyonu
Konya Catering Organizasyonu
Konya Catering Organizasyonu
Konya Catering Organizasyonu
Konya Catering Organizasyonu
Konya Catering Organizasyonu
Konya Catering Organizasyonu
Konya Catering Organizasyonu

CATERING HİZMETLERİ Hayatın güzelliklerini bizimle tadın

Catering hizmetleri, alanında deneyimli Elemanlar firmamız tarafından verilmektedir.
COFFEE BREAK
İş dünyasının son trendi olan Coffee Break, sert geçen toplantılarınızı dahi yumuşatacak lezzete sahip menüleri ile masanızdaki ve gönlünüzdeki yerini almaya hazır! Fuar organizasyonlarınıza, seminer, toplantı ve konferans gibi etkinliklerinize şahane kahvelerimiz ve ikramlarımız ile lezzet katmaya geliyoruz!
Organizasyonların göz bebeği olacak kahvelerimiz ile iş toplantılarınızı keyfe dönüştürmek sizin elinizde!
DÜĞÜN VE NİŞAN DAVETLERİ
Kırda, bahçede, evde, sarayda, kasırda nerede arzu ederseniz, ister klasik ikramlar, ister temalı ikramlar… Unutulmaz düğünler için özel ikramlar, özel sunumlar…
İFTAR YEMEKLERİ
Diğer işlerdeki özeni ve şıklığı iftar yemeklerinizde de sürdürüyoruz. Evinizde ya da iş yerinizde vereceğiniz ramazan davetleriniz için, gelenekselle yeni tatları biraraya getirdiğimiz beğeni toplayan mönülerimizi görmenizi isteriz.
KOKTEYL
Kokteyl daveti vermek için birçok sebep; zihninizde ise kokteyl ikram ve servislerine dair bir o kadar tatsız deneyim olabilir.
Davetli sayınız az ya da çok olsun, Mavi İkram’da size uygun bir kokteyl mönüsü ve her mönünün içinde de ev mutfağı lezzetinde, “Gerçek” gıdalar bulunur. Firmamızın şıklığının, titizliğinin ve ekip ruhunun da ayrıca dikkatinizi çekeceğini düşünüyoruz
KONGRE İKRAMLARI
“Hoş geldiniz” ikramı, kahve molaları, lunch box, oturma düzenli öğle yemeği, gala yemekleri ile kongre hizmetlerinde yıllardır, özel müşterilerimizin özel hizmetlerini ulaşılması güç bir kalite ve özenle sunduk. Kutlugün Cateringin organizasyon üstlendiği ağırlamalarda müşterilerimiz hep mutluydu. Kongre ikramlarında çok iyi referanslara sahibiz
CATERİNG
Oturma düzenli ya da ayakta ikram şeklinde kutlugün catering oldukça iddialı olduğumuz bir ikram şekli. Oturma düzenli yemeklerde sunduğumuz hizmet, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırıyor. Klasik lezzetleri, modern sunuşlar ve profesyonel servis kalitesi ile buluşturmayı 15 yıldır sürdürüyoruz. Özellikle et ve tatlı kalitemiz oldukça beğeni topluyor. Sebzelerin tarladan ve sezonunda olmasına çok dikkat ediyoruz.

Hünerli şeflerimiz ve yüksek kalite standartlarında yemeklerimizle tazelik ve sağlıklı beslenmeyi tabağınızda birleştiriyoruz.

Deneyimli mutfak kadromuz ile taşıma yemek ve yerinde üretim yemek hizmetleri veriyoruz. Hijyenik üretim tesislerimizde eğitimli mutfak personelimiz ve mutfaklarımız periyodik denetimlerden geçmektedir.

Eğitim politikamızın ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızın bir sonucu olarak, mutfak çalışanlarımızın eğitimini önemsiyor, bu sayede hem onların kişisel gelişimine katkıda bulunuyor ve motivasyonlarını arttırıyor, hem de değerli müşterilerimize sağlıklı ve lezzetli yemekler sunuyoruz.

Menülerimiz, müşteri yetkilileri ve gıda mühendislerimizin ortaklaşa çalışmasıyla hazırlanmaktadır.

Düğün, toplantı, davet, kokteyl, parti ve benzeri organizasyonlarda davetlilerinize karşı hoş bir servis ve güzel yiyecek içeceklerle ikram sunmak ve aynı zamanda çok yüksek maliyetlerden kaçınmak için catering hizmeti alabilirsiniz.

Açık büfe ikram hizmetini herkes yapamaz.Her an herşeye hazırlılı olunması gerekir.Bir cateringfirması sürekli bu organizasyonların içinde olduğu için gerekli birikim ve tecburesiyle size mükemmel çözümler üretir. Sizde organizasyon sonucunda yorulmamış ve sıkıntıya girmemiş olursunuz

Yorumlar kapatıldı.OFİS

WHATSAPP

CEP