CATERING HİZMETLERİHayatın güzelliklerini bizimle tadın

Catering hizmetleri, alanında deneyimli partner firmamız tarafından verilmektedir.

 

Hünerli şeflerimiz ve yüksek kalite standartlarında yemeklerimizle tazelik ve sağlıklı beslenmeyi tabağınızda birleştiriyoruz.

Deneyimli mutfak kadromuz ile taşıma yemek ve yerinde üretim yemek hizmetleri veriyoruz. Hijyenik üretim tesislerimizde eğitimli mutfak personelimiz ve mutfaklarımız periyodik denetimlerden geçmektedir.

Eğitim politikamızın ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızın bir sonucu olarak, mutfak çalışanlarımızın eğitimini önemsiyor, bu sayede hem onların kişisel gelişimine katkıda bulunuyor ve motivasyonlarını arttırıyor, hem de değerli müşterilerimize sağlıklı ve lezzetli yemekler sunuyoruz.

Menülerimiz, müşteri yetkilileri ve gıda mühendislerimizin ortaklaşa çalışmasıyla hazırlanmaktadır.

Düğün, toplantı, davet, kokteyl, parti ve benzeri organizasyonlarda davetlilerinize karşı hoş bir servis ve güzel yiyecek içeceklerle ikram sunmak ve aynı zamanda çok yüksek maliyetlerden kaçınmak için catering hizmeti alabilirsiniz.

Açık büfe ikram hizmetini herkes yapamaz.Her an herşeye hazırlılı olunması gerekir.Bir cateringfirması sürekli bu organizasyonların içinde olduğu için gerekli birikim ve tecburesiyle size mükemmel çözümler üretir. Sizde organizasyon sonucunda yorulmamış ve sıkıntıya girmemiş olursunuz